2011-03-30  Kolpingo kolegijos studentams – naujas namas Kauno senamiestyje

Balandžio 1 d. oficialiai bus atidarytas naujasis Kolpingo kolegijos namas Kauno senamiestyje, A.Jakšto gatvėje. Sparčiai besiplečianti  Kolpingo kolegija savo  studentus pakvies studijuoti naujame, šiuolaikiškai  įrengtame pastate. Jame taip pat  vyks formalaus ir neformalaus švietimo įvairaus amžiaus grupėms projektai, kuriuos įgyvendins ne tik Kolpingo kolegija, bet ir 150 metų pasaulyje veikiančios Tarptautinės Kolpingo draugijos dalis Lietuvoje – Lietuvos Kolpingo draugija. Patalpos pritaikytos neįgaliųjų reikmėms, todėl tikimasi, jog studijas aukštojoje mokykloje galės pasirinkti daugiau neįgaliųjų.
Naujajame name įsikurs ne tik erdvios auditorijos, kompiuterinės klasės, bet įrengta 120 vietų konferencijų salė su sinchronine vertimo aparatūra, erdvi biblioteka, kavinė ir kt. Kolpingo name  išsaugoti atkasti  Kauno senamiesčio XVI a. rūsių fragmentai. Naujojo Kolpingo kolegijos namo statybas finansavo užsienio rėmėjai. Į iškilmingą namo atidarymo ceremoniją atvyksta svečiai iš Vokietijos, Šveicarijos, Liuksemburgo ir Italijos.
Senamiestyje įsikūrusi aukštoji mokykla VšĮ Kolpingo kolegija teikia aukštąjį išsilavinimą liudijantį profesinio bakalauro diplomą. Kolpingo kolegijoje realizuojamos 5 studijų programos: teisė, verslo vadyba, finansai, verslo anglų kalba ir socialinis darbas. VšĮ Kolpingo kolegija, kaip institucija, sėkmingai Lietuvoje veikia jau 15 metų.

Naujojo namo atidarymo proga į Lietuvą su koncertais atvyksta garsus ir pasaulyje žinomas Augsburgo katedros berniukų choras „Augsburger Domsingknaben“ iš Vokietijos. Choras surengs  nemokamus koncertus ne tik Kaune, bet ir Vilniuje. Koncertai vyks  kovo 31 d., ketvirtadienį, 19 val. Vilniaus rotušėje (Didžioji g. 31), balandžio 1 d., penktadienį, 13 val. Kauno arkikatedroje bazilikoje (Vilniaus g. 1, Kaune) ir balandžio 2 d., šeštadienį, 19 val. Bernardinų bažnyčioje Vilniuje (Maironio g. 10).